podstawowe informacje

   Firma "PINEA" istnieje nieprzerwanie od 1991 roku. Naszą specjalnością są meble do pracy. Przede wszystkim do pomieszczeń biurowych, laboratoriów i warsztatów, zapleczy socjalnych, recepcji, poczekalni, a także - gabinetów, sal konferencyjnych i oczywiście - do domów.
Pinea    W ofercie prezentowanej na tej stronie internetowej szczególny nacisk kładziemy na prozdrowotny charakter przedstawionych tu krzeseł, stołków i foteli. Ich cechą zasadniczą jest taki kształt i budowa, które pomagaja w zachowaniu właściwej sylwetki podczas pracy na siedząco, a także pozwalają na poruszanie ciała w dwóch lub nawet trzech płaszczyznach bez konieczności wstawania, co pozytywnie wpływa na układ kostny oraz rozluźnia zastane mięśnie.
   Dostarczamy krzesła i fotele biurowe najlepszych polskich (m.in. Nowy Styl, Bejot, Kulik-System) i europejskich (m.in. Aeris, Nardi, Seipo, Resol) producentów, a wśród naszych klientów są instytucje państwowe i urzędy administracji publicznej, wyższe uczelnie, placówki naukowo-badawcze, małe i wielkie przedsiębiorstwa, szpitale, jak również wiele osób prywatnych, które swoje stanowisko pracy musiały przygotować w domu i często spędzają przy nim wiele godzin dziennie.
Dajemy możliwość wyboru
   Naszym celem nie jest ilość, lecz jakość; nie to, co podoba się wszystkim, ale to, czego szukacie właśnie Wy:. czegoś wyjątkowego, najlepszego, niepowtarzalnego... Być może znajdziecie to właśnie u nas.

   Zapraszamy...